Dziesięcioro naukowców ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie znalazło się w najnowszym rankingu uwzględniającym 2% najbardziej wpływowych naukowców na świecie. Listę najczęściej cytowanych naukowców na świecie opracował Stanford University, we współpracy z wydawnictwem Elsevier. Ranking ocenia dorobek naukowy poszczególnych badaczy z uwzględnieniem takich kryteriów jak m.in. indeks Hirscha, liczba cytowań, miejsce i rola autora wśród współautorów. W rankingu sporządzonym za 2022 rok znalazło się 726. badaczy z Polski, w tym 10 osób z SGGW. Na tegorocznej liście najwyżej cytowanych naukowców na świecie (TOP 2% w 2022) z naszej Uczelni, znalazła się Pani Prof. dr hab. Małgorzata Witeska z Samodzielnego Zakładu Ichtiologii i Biotechnologii w Akwakulturze. Serdecznie gratulujemy!!!